Listopad v ZŠ I:

Náročnou výuku nám zpestřila zooterapie. Paní učitelka Bišková nám připomněla, jak pečovat o zoubky. V rámci projektu Bramborový týden - jsme se učili si bramborami – zjistili jsme, co o nich víme, co si z nich můžeme uvařit, počítali jsme s nimi a kouzlili a udělali si bramborová tiskátka.

Během projektu Finanční gramotnost jsme si hráli na obchod a seznámili se s osobnostmi na českých bankovkách.

Ani zima nás neodradila od návštěvy dopravního hřiště. Jízdu na kolech i koloběžkách jsme si užili.

Na konci měsíce nás paní učitelka vzala do Muzea kouzel. Tam jsme nejen viděli spoustu kouzel, ale také jsme si některá kouzlíčka koupili, abychom mohli čarovat i doma.

Mgr. et Mgr. Jana Kadavá